Özellikle tesislerde, yani mevcut yerleşimlerin her an ve çok çabuk değişmesi gereken işletmelerde profil sac ızgaralar rakipsizdir, tek çözümdür.

Düşünün, yalnızca binanın sabit yapısı ile sınırlısınız, elinizdeki döşeme malzemesini pek bir müdahalede bulunmadan tekrar tekrar kullanıyorsunuz. Nasıl mı?

Profil sac ızgaralar (Graepel Stabil S) azami 80 cm ene, 12 m (veya daha uzun) boya kadar üretilebiliyor. Özel desenleri sayesinde lama ızgaralar ile kıyas olmayacak kadar uzun açıklıkları geçebiliyor. Cıvata veya özel bağlantı elemanları ile doğrudan taşıyıcı karkas üzerine tespit edilebiliyor.

Profiller kendi kendilerini taşıdıkları için ilave bir taşıyıcı doğrama gerektirmiyor. Bu da çelik konstruksiyonda % 30 a kadar tasarruf demek. Fotoğraf Almanya, bir BMW tesisinden.

Hem yatırımda, hem de işletmede çok ciddi tasarruf etmek mümkün. Bu tasarrufun yalnızca bir miktarını kalite için değerlendirebilsek, tasarımdan başlayarak nihayetinde hayat kalitemize nasıl katkı yapacağımızı bir düşünün.

Daha Fazlası İçin:
Aslaner TASARIM Ekibi