ASLANER MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE DIŞ TİCARET kurucusunun 25 yılı aşkın çalışma hayatında edindiği birikimi yenilikçi bir vizyonla yorumlayarak, mevcuttan ileri, işe yarar, bütünleşik çözümler üretmektedir.

Zengin bir mühendislik birikimine sahibiz. Yurt içinde ve dışında teknolojik gelişmeleri hassasiyetle takip ediyoruz. Gerek tasarım, gerek hesaplarımızda güncel teknolojinin tüm imkanlarını kullanıyoruz.

Çok Alanda Mühendislik: Mekanik tesisat ve endüstriyel sistemlerin tasarımı ile enerji verimliliği ve yaşam ve iş güvenliği (yangın, termal konfor, hijyen, …) gereklerini bir arada değerlendiriyor, özgün, bütünleşik ve en iyilenmiş çözümler üretiyoruz.

Üstlendiğimiz tüm projelerde hem işveren, hem de partnerlerimizi proje portalımızda bir araya getiriyoruz. Proje ortaklarımız gerçek zamanlı olarak ortak portal üzerinde planlama sürecini takip edebiliyor, varsa alarmları görebiliyor, proje arşivi ile diğer ortaklar tarafından yapılmış çalışmaları son seviyede kullanabiliyorlar.

25 yılı aşkın çalışma hayatımızda edindiğimiz birikimi yenilikçi bir vizyonla yorumlayarak, mevcuttan ileri, işe yarar, bütünleşik çözümler üretmektir.
Verdiğimiz her hizmet, yaptığımız her ürün, yenilikçi ve mevcuttan ileri olmalı, çoklu fayda sağlamalıdır. Çoklu etkili, bütüncül, tetikleyici ve sürekli katma değer yaratan büyümeci çözümler sevdamızdır.
Bizde Her Halde Doğru, Her Halde İşe Yarar Çözümler Bulacaksınız.
Alanlarında en iyi meslek eğitimini almış, önemli saha tecrübesine sahip, kendini sonuç odaklı sevk edebilen profesyonel ekip. Çoklu çalışmayı destekleyen teknolojik alt yapı. Esnek ve hızlı bir organizasyon.

Yenilikçilik, biraz da farklı olmak demek. Yaptıklarımızla rakiplerimizden farklı, onların önünde olmak istiyorsak mutfağımızın da amaca uygun olması, bize ihtiyaç duyduğumuz desteği fazlası ile vermesi gerekiyor.

Biz mühendislik, danışmanlık, taahhüt hizmetlerimizde çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte yüksek nitelikli ekipler oluşturuyor, ekiplerimizi güncel teknolojileri kullanarak yönetiyoruz. Bunun için gerekli bilgi, birikim, teknik donanım ve altyapıya sahibiz.

Yaptığımız her işi tüm imkan ve ihtimalleri göz önüne alarak planlıyor, takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz. Her işimizi doğru, anlamlı ve emniyetli yapmakta ısrarcıyız.