Hayatı En İyilerde Yaşayanlara

En İyi Termal Konfor Uygulaması

kışın yerden ısıtıyoruz,

yazın neden serinletmeyelim!

45/40°C de Yerden Isıtma:

Sağlıklı, yüksek konforlu, çabuk ısıtan, uzun ömürlü yerden ısıtma sistem uygulamaları. 45/40°C sıcaklık rejiminde çalışan yerden ısıtma sistemleri, 60/40°C sistemlere kıyasla daha sağlıklıdır: 30°C altındaki düşük döşeme sıcaklıkları ile sağlığa zararlı organizmaların oluşmalarına izin vermezler, döşeme üzerinden toz kaldırmazlar.

17/22°C de Yerden Serinletme:

Mevcut yerden ısıtma sisteminin yaz işletmesinde 17/22°C rejiminde serinleme için kullanıyoruz. Sistem terleme sıcaklığının üstünde çalıştırıldığı için üşütmez. Yerden serinletme, bina yapısını serinletir, tüm bina termal açıdan kararlı ve dengelidir. Yerden serinletme en ekonomik çözümdür.

Taş binaların serinliğini yaşarsınız.

Yazın 17/23°C, Kışın 45/40°C de FanCoil Üniteleri:

Yaz işletmesinde yerden serinletme ile uyumlu olarak 17/23°C de, kış işletmesinde de 45/40°C de çalıştırılan süper sessiz, rakiplerine göre çok ince (yalnız 13 cm!) döşeme tipi, kaset tipi, gizli tavan tipi fancoil ünitelerini yerden serinletme sistemine destek olarak günün pik yüklerini karşılamak üzere salon ve ortak hacimlere hizmet verecek şekilde seçiyoruz.

Artık yaz sıcağında üşümüyorsunuz, üşütmüyorsunuz.

Rezidans ve Lüks Apartmanlar İçin Merkezi Sistem Çok İşlevli Isı Pompaları

Newtherm merkezi sistem ısı pompaları, rezidans ve lüks apartmanların ısıtma, soğutma, sıcak su ve havuz suyu ısıtma ihtiyacını yüksek konfor, montaj kolaylığı, uygun fiyatı ve düşük elektrik tüketimi ile karşılamaktadır.

“Dayanıklılık, Yüksek Verim ve Konforlu İşletim” Newtherm cihazlarının sahip olduğu yüksek marka imajının ana nedenleridir.

Hava kaynaklı ısı pompaları; insanoğlunun pratik olarak faydalanabildiği en yüksek verimli ısı kazanım sistemlerinden biridir. Bir birim elektrik enerjisini şebekeden çekmekte, bunun üzerine çevre havasından aldığı enerjiyi ekleyerek, toplamda 4-5 birim olarak kullanımımıza vermektedir.

Isı pompalarının yatırımcısına ve kullanıcısına sağladığı önemli faydalar vardır:

Rezidans ve lüks apartmanların tek bir enerji üreticisi ile kışın ısıtılması, yazın soğutulması ve yıl boyunca sıcak su sağlanması; hem yatırım, hem de işletme sürecinde büyük ekonomi ve büyük kolaylık getirmektedir.

Isıtma

Soğutma

Sıcak Su

Havuz

AirMidi 20/25/35/45kW Isı Pompaları

AirMidi 35/70/140kW Isı Pompaları

Isı Pompaları Ekonomiktir

Yandaki tabloda, Türkiye’de 09/2015 tarihinde geçerli olan yakıt fiyatları baz alınmış ve değişik yakıt cinsleri kullanarak ısıtma yapan kazan/kombi sistemleriyle, ısı pompalarının enerji tüketim maliyetleri karşılaştırmalı olarak verilmiştir (yıllık ortalama COP ~ 4,5):

Bize Ulaşın

0532 232 1560

bilgi@aslaner.com.tr

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    İletiniz

    Eklenecek Dosyalar